środa, 16 stycznia 2013

ZimaTrudno uwierzyć, że to zdjęcie sprzed 10 lat. Malutki jedynak, przyjaciel pies, ukochany domek na wsi zimą i chyba więcej czasu na wszystko. A jednak i wtedy odczuwało się ciągły jego brak. Ale jeśli choć przez chwilę zaczniecie się zastanawiać nad upływem czasu, warto sobie uświadomić ile się wydarzyło przez te lata. Ogrom przeżyc, tych ważnych i bardziej błahych, ile radości, a może i łez, o ile jesteśmy bogatsi.


Pozdrawiam
Pinezka

6 komentarzy:

 1. ja zawsze, kiedy się zawstanwiam nad upływem czasu, to popadam w głęboką nostalgię i strach, przed nieuchronnym końcem, który czeka każdego z nas, więc wolę się nie uruchamiać:))) zdjęcia super, widać, że byliście szczęsliwi:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma nic lepszego dla życia niż miniony czas czy dobry czy zły, każdy nas wiele uczy. Doceniłam niedawno to jak te dobre i złe chwile umocniły mój związek, jak wyciągnęliśmy wnioski i o ile mądrzejsi jesteśmy. Warto doceniać miniony czas a nie zapomnianac o nim, choć czasem bardzo chce się zapomnieć szczególnie te złe chwile.

  OdpowiedzUsuń
 3. Synek, jaki jeszcze mały...
  Zatrzymać chwilę. Zdjęcia są tu nieocenione:)

  OdpowiedzUsuń
 4. skoro wspominki - to ciekawam, czy meblom z " po remoncie' pozwoliłaś pozostać dębowym? pieknie masz urządzony dom i bardzo w moim stylu a ja właśnie się urządzam ( na stare lata). Czy się zmieniło w stosunku do zdjęć z boczków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dębowe pozostały dębowymi. A jak nazwa bloga mówi, to nie wiem czy się Evuniu dopatrzyłaś dwóch domków, mieszkamy w bloku, a drugi nasz domek jest na wsi:) I tam wszyściusieńko starusieńkie.

   Usuń
 5. śliczne zdjęcia i jaki fajny bałwanek:)))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde, pozostawione tu miłe słowo.